.

A vártnál előbb tér vissza az RTL Klub egyik legnézettebb sorozata

Írta: KTL | 2018. december 26. 21:36
Tavaly március 31-én indult A Tanár Nagy Ervin főszereplésével az RTL Klubon. A magyar sorozat első évada 8 részes volt, szombatonként került képernyőre és nagy siker lett. Az RTL Magyarország az elmúlt egy évben hat hazai szériát is vetített (Válótársak, A mi kis falunk, A Tanár, Oltári csajok, Barátok közt, Éjjel-Nappal Budapest), de A mi kis falunk után ez volt a második legnézettebb produkció.
Nyáron robbant a hír, lecserélik a sorozat női főszereplőjét, Ubrankovics Júliát. Nem sokkal később az is kiderült, hogy a színésznőt Trokán Nóra váltja, aki nem az eddig megismert Nógrádi Klaudiát alakítja majd, hanem egy új karaktert. A folytatás időpontjáról eddig semmit nem lehetett tudni. A Tanár 2. évadának premierje január 12-én lesz az RTL Klubon. A legújabb részek - csak úgy mint idén - 2019-ben is szombatonként 20 órakor érkeznek. A sorozat a vártnál két és fél hónappal előbb tér vissza, ugyanis az előző szezon csak a tavasz közepén indult, így most is ilyentájt lehetett rá számítani. Azon kívül, hogy ki lesz a produkció új főszereplője, azt is tudni, hogy az Oltári csajokból Pirosként megismert és a Szenzációs Négyesben is látott Michl Juli is feltűnik majd. (Fotó: RTL Klub)

hirdetés

További hírek

Elkezdődött az egyik legnépszerűbb magyar sorozat új évadának forgatása

Rendhagyó, új reality indul az egyik magyar csatornán

Fél év után folytatódik az RTL Klub egyik népszerű magyar sorozata

Krimiben erősít az RTL


Hozzászólások