.

A vártnál előbb folytatódik A mi kis falunk az RTL Klubon

Írta: RaulReal | 2019. december 27. 10:31
Az RTL Klub egyik legsikeresebb magyar sorozata, A mi kis falunk már a nyár utolsó napján, augusztus 31-én visszatért a képernyőkre. A produkció a megszokott módon, szombat esténként jelentkezett új részekkel, egészen szeptember 28-ig, ugyanis az X-Faktor október 5-ei premierje miatt szünetre vonultak a pajkaszegiek. Arra lehetett számítani, hogy a 3. évadhoz hasonlóan ezúttal is csak tavasszal, március környékén érkezik a folytatás, de most kiderült, hogy A mi kis falunk már január 11-én, 20:00-kor folytatódik az RTL Klubon.
A széria új részeiben egy félreértésből összejött esküvő borzolja fel a kedélyeket rögtön az első részben. Ráadásul a polgármesteri címért ismét kemény harc folyik majd a folytatásban. Kati két férfi között találja majd magát. Stokinak pedig egy trafipaxszal gyűlik meg a baja. A mi kis falunk 3. etapja rendkívül hosszú volt, összesen 17 részes. A széria legújabb évada a SorozatWiki információi szerint hasonló hosszú lesz, ahogy itt beszámoltunk róla.


További hírek

Jó hír A mi kis falunk legnagyobb rajongóinak

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon


Hozzászólások