.

A nyáron újra látható lesz A mi kis falunk az RTL Klubon

Írta: AJ | 2017. június 15. 07:00
Három hónappal az évadfinálé után visszatér az RTL Klub képernyőjére az utóbbi évek legsikeresebb új magyar szériája, A mi kis falunk. A február eleje és március vége között csütörtök esténként vetített vígjátéksorozat részenként közel egymillió tévézőt ültetett a képernyők elé, és a célközönségben mért nézettségi eredménye vetekedett az X-Faktoréval is. Nem volt meglepetés, hogy az RTL Klub berendelte a második évadot, amit idén nyáron forgatnak. Az új részek megérkezéséig azonban nem maradunk a pajkaszegiek nélkül, ugyanis július 1-től, szombatonként 20 órától az RTL Klub az első epizódtól kezdve újra műsorára tűzi az eddigi egyetlen évadot. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások