.

A mi kis falunk után újabb falus sorozatot készíthet az RTL

Írta: KTL | 2018. október 01. 17:01
2017 elején indult A mi kis falunk az RTL Klubon, mely az elmúlt évek televíziós sikertörténete. Rögtön a sorozat első évada hatalmas siker lett, így 2018 első negyedévében képernyőre került a második szezonja és idén ősszel elindult a harmadik is, mely pár napja vonult szünetre. A mi kis falunk végig a legnézettebb műsor volt hazánkban. A SorozatWiki információi szerint új napi, magyar sorozatot rendelt be az RTL Magyarország. Drága örökösök címmel egy újabb falus produkció érkezhet, mely egy dél-európai széria adaptációja lesz. A sorozatot - csak úgy mint A mi kis falunkat - a ContentLAB & Factory gyárthatja és a forgatások pár hét múlva kezdődhetnek. Úgy tudjuk, hogy januártól lesz látható az RTL Klub főműsoridejében. Azt nem tudni, hogy az új produkció érkezése érintheti-e a csatorna másik két napi sorozatát, az Éjjel-Nappal Budapestet és a Barátok köztöt.
Kod puklo do puklo címmel 2014-ben indult napi falus sorozat Horvátországban. A produkció hatalmas siker lett és az első évada 30 százalék fölötti közönségaránnyal futott. Később Bulgáriában és több más dél-európai országban is készült helyi adaptációja. Azt, hogy az RTL Magyarország és a ContentLAB & Factory melyik ország verziója alapján készíti a magyart, nem tudni. A történet főszereplője egy vadőr, és egy frissen érkezett doktornő. A nő nagyapja egy vagyont hagyott az unokáira, de csak akkor kaphatják meg, ha egy évet eltöltenek a vidéki házában, másképp a falura száll az örökség. A falu válságban van, ezért mindent megtesznek azért, hogy elüldözzék az örökösöket. A hírrel kapcsolatban megkerestük az RTL Magyarország Marketing és Kommunikációs Igazgatóságát, de a SorozatWiki információit sem megerősíteni, sem cáfolni nem kívánták.

hirdetés

További hírek

Ilyen valójában Kristófváros rendőrkapitánysága, megnéztük hol és hogy készül a Jófiúk

Nagy műsorváltozás lesz vasárnap a TV2-n

A UPC előfizetőit érintő, nagy bejelentést tett az RTL Magyarország

15 év után új magyar napi sorozat indul a TV2-n

Folytatódik az egyik különleges magyar tévéműsor

Hol érdemes az interneten sorozatokat nézni?Hozzászólások