.

A mi kis falunk után újabb falus sorozatot készíthet az RTL

Írta: KTL | 2018. október 01. 17:01
2017 elején indult A mi kis falunk az RTL Klubon, mely az elmúlt évek televíziós sikertörténete. Rögtön a sorozat első évada hatalmas siker lett, így 2018 első negyedévében képernyőre került a második szezonja és idén ősszel elindult a harmadik is, mely pár napja vonult szünetre. A mi kis falunk végig a legnézettebb műsor volt hazánkban. A SorozatWiki információi szerint új napi, magyar sorozatot rendelt be az RTL Magyarország. Drága örökösök címmel egy újabb falus produkció érkezhet, mely egy dél-európai széria adaptációja lesz. A sorozatot - csak úgy mint A mi kis falunkat - a ContentLAB & Factory gyárthatja és a forgatások pár hét múlva kezdődhetnek. Úgy tudjuk, hogy januártól lesz látható az RTL Klub főműsoridejében. Azt nem tudni, hogy az új produkció érkezése érintheti-e a csatorna másik két napi sorozatát, az Éjjel-Nappal Budapestet és a Barátok köztöt.
Kod puklo do puklo címmel 2014-ben indult napi falus sorozat Horvátországban. A produkció hatalmas siker lett és az első évada 30 százalék fölötti közönségaránnyal futott. Később Bulgáriában és több más dél-európai országban is készült helyi adaptációja. Azt, hogy az RTL Magyarország és a ContentLAB & Factory melyik ország verziója alapján készíti a magyart, nem tudni. A történet főszereplője egy vadőr, és egy frissen érkezett doktornő. A nő nagyapja egy vagyont hagyott az unokáira, de csak akkor kaphatják meg, ha egy évet eltöltenek a vidéki házában, másképp a falura száll az örökség. A falu válságban van, ezért mindent megtesznek azért, hogy elüldözzék az örökösöket. A hírrel kapcsolatban megkerestük az RTL Magyarország Marketing és Kommunikációs Igazgatóságát, de a SorozatWiki információit sem megerősíteni, sem cáfolni nem kívánták.


További hírek

Véget ér az RTL Klub egyik fontos magyar sorozata

Megvan az Exatlon Hungary férfi győztese is

Vasárnap ismét képernyőre kerül az egyik új magyar sorozat első része

Jövő héten véget ér a TV2 egyik legnézettebb műsora


Hozzászólások