.

A mi kis falunk után újabb falus sorozatot készíthet az RTL

Írta: KTL | 2018. október 01. 17:01
2017 elején indult A mi kis falunk az RTL Klubon, mely az elmúlt évek televíziós sikertörténete. Rögtön a sorozat első évada hatalmas siker lett, így 2018 első negyedévében képernyőre került a második szezonja és idén ősszel elindult a harmadik is, mely pár napja vonult szünetre. A mi kis falunk végig a legnézettebb műsor volt hazánkban. A SorozatWiki információi szerint új napi, magyar sorozatot rendelt be az RTL Magyarország. Drága örökösök címmel egy újabb falus produkció érkezhet, mely egy dél-európai széria adaptációja lesz. A sorozatot - csak úgy mint A mi kis falunkat - a ContentLAB & Factory gyárthatja és a forgatások pár hét múlva kezdődhetnek. Úgy tudjuk, hogy januártól lesz látható az RTL Klub főműsoridejében. Azt nem tudni, hogy az új produkció érkezése érintheti-e a csatorna másik két napi sorozatát, az Éjjel-Nappal Budapestet és a Barátok köztöt.
Kod puklo do puklo címmel 2014-ben indult napi falus sorozat Horvátországban. A produkció hatalmas siker lett és az első évada 30 százalék fölötti közönségaránnyal futott. Később Bulgáriában és több más dél-európai országban is készült helyi adaptációja. Azt, hogy az RTL Magyarország és a ContentLAB & Factory melyik ország verziója alapján készíti a magyart, nem tudni. A történet főszereplője egy vadőr, és egy frissen érkezett doktornő. A nő nagyapja egy vagyont hagyott az unokáira, de csak akkor kaphatják meg, ha egy évet eltöltenek a vidéki házában, másképp a falura száll az örökség. A falu válságban van, ezért mindent megtesznek azért, hogy elüldözzék az örökösöket. A hírrel kapcsolatban megkerestük az RTL Magyarország Marketing és Kommunikációs Igazgatóságát, de a SorozatWiki információit sem megerősíteni, sem cáfolni nem kívánták.


További hírek

Ők lesznek A Dal 2021 zsűritagjai és fellépői

Újabb tévétársaság jelentett be műsorváltozást Sas József halála miatt

Sas József halála miatt műsorváltozás lesz ma este az egyik magyar csatornán

Jövő héttől nagy műsorváltozás lesz a SuperTV2-n, későbbre kerül a Jóban Rosszban


Hozzászólások