.

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 3. évadra? - 3. rész

Írta: Spenger Dávid | 2020. június 22. 19:35
A mi kis falunk harmadik évada 2018 ősze és 2019 nyara között került képernyőre, mely a korábban megszokottakhoz képest sokkal hosszabb, 17 részes volt. Kvízsorozatunkban a produkció legizgalmasabb eseményeire kérdezünk rá, legutóbb a polgármester balesete az aknával, a Pajkaszegre került kegytárgy és a nők focimeccse is terítékre került. Most újabb 12 feladványt teszünk fel, teszteljétek tudásotokat, hogy mennyire emlékeztek A mi kis falunk harmadik szezonjára!
Korábbi kvízek: Évadkvízek: 1. évad, 1. évad (második rész), 2. évad, 2. évad (második rész), 3. évad, 3. évad (2. rész).


További hírek

1 év után újra napi mi kis falunk ismétlés lesz esténként az RTL Klubon

Így történt A mi kis falunk forgatásának az egyik legviccesebb balesete

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 3. évadra? - 2. rész

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 3. évadra?


Hozzászólások