.

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra? - 2. rész

Írta: Spenger Dávid | 2020. május 22. 17:29
A mi kis falunk 2017 óta az RTL Klub legsikeresebb heti sorozata, a pajkaszegiek rengeteg magyar néző szívébe belopták magukat. Kvízsorozatunk legutóbbi részében olyan eseményekre kérdeztünk rá, mint a falut veszélyeztető járvány, a triatlon-verseny, vagy éppen Erika és Gyuri esküvője. Most újabb 10 feladvány várja a legnagyobb rajongókat, teszteljétek tudásotokat, hogy mennyire emlékeztek A mi kis falunk 2. évadára!
Korábbi kvízek: Évadkvízek: 1. évad, 1. évad (második rész), 2. évad.


További hírek

Eredetileg másik színész játszotta volna A mi kis falunk egyik főszerepét

Gyereke született A mi kis falunk egyik főszereplőjének

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra?

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel az 1. évadra? - 2. rész


Hozzászólások