.

A mi kis falunk készítőitől érkezik új napi sorozat a TV2-re

Írta: Spenger Dávid | 2020. augusztus 11. 14:16
A TV2 tavaly ősszel hatalmas lépést tett, amikor Mintaapák címmel, a Jóban Rosszban premierje után közel 15 évvel új napi sorozatot indítottak. A produkció az argentin Dear Daddies magyar közönségre szabott adaptációja, melynek második etapja augusztus 24-én tér vissza a képernyőkre. A TV2 Csoport ma fontos bejelentést tett, Doktor Balaton címmel új, teljes egészében magyar fejlesztésű napi sorozatot indítanak a TV2-n. A széria története egy balatonfelvidéki településen játszódik, ahol egy új háziorvos, Dr. Balla-Tóth András érkezése rázza fel a helyiek hétköznapjait. A doktort a gyógyszerlobbival folytatott küzdelme kényszeríti egy kis vidéki kitérőre.
A TV2 újdonságát a Contentlab & Factory gyártja, a produkciós cég eddig olyan szériákat készített, mint A mi kis falunk, a Drága örökösök, vagy éppen a Korhatáros szerelem. A Doktor Balaton főszereplője Mészáros András lesz, rajta kívül Hirtling István, Pálfi Katalin és Sárközi Nagy Ilona alakítják majd a legfontosabb karaktereket, de Voith Ági és Bodrogi Gyula is felbukkannak a szériában. A dramedy forgatása Diószegi Judit vezetésével már el is kezdődött, a munkálatok helyszíne a balatonfelvidéki Balatonmeggyes. A Doktor Balaton a TV2 Csoport tájékoztatása szerint 2021 tavaszán jön a képernyőkre.

Advertisement
hirdetés

További hírek

Ma este ér véget itthon a Modern család - a Comedy Centrallal közösen búcsúztatjuk a sorozatot

70-es években játszódó Malév katasztrófáról készülhet nemzetközi minisorozat

Már most, a tévés premier előtt megnézhető a Drága örökösök évadnyitó epizódja

Ma este új évaddal folytatódik a legnézettebb magyar sorozat


Hozzászólások