.

A mi kis falunk előzetes: Új szobor lesz Pajkaszegen?

Írta: SorozatWiki | 2020. október 07. 20:57
A mi kis falunk 5. évada szeptember 19-én debütált az RTL Klubon, a szombat esténként 20:00-kor jelentkező produkció még mindig a legnézettebb magyar sorozat. A történet Erika terhességével vette fel a fonalat, de folytatódott Ildikó és Laci házasságának kálváriája is, akik éppen a válással küszködnek. A széria október 10-én érkező 5. epizódja ismét izgalmas fordulatokat ígér. A mi kis falunk friss előzetese alapján a polgármester kifogja kedvenc tavából az aranyhalat, és várja az ötleteket, hogy mire ruházzon be a településen. Károly végül arra jut, hogy új szobor kell Pajkaszegen. A következő rész előzetese alább megtekinthető!


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások