.

A mi kis falunk egyik sztárja eleinte nehezen tudott azonosulni a karakterével

Írta: Spenger Dávid | 2020. augusztus 17. 22:45
Ripli Zsuzsanna 2017 óta látható A mi kis falunkban, a színésznő az RTL sikersorozatának egyik fontos szereplője. Az egykori modell által játszott Dóri karaktere számos izgalmas helyzetbe került az elmúlt négy évad során, megpróbálta felcsípni a pajkaszegi papot, aztán inkább Zsoltot környékezte meg. Ripli Zsuzsanna a széria egyik legcsinosabb figuráját játssza hétről-hétre A mi kis falunkban, a színésznő elmondása alapján azonban eleinte nehezen barátkozott meg Dóri személyiségével.
"Gyerekként nem én voltam a szép kislány a társaságban. Épp ellenkezőleg, amikor osztálybulik voltak, én voltam az, aki petrezselymet árult. Nagyjából 16 éves koromtól kezdtek el felfigyelni rám a fiúk, de azelőtt nem tartottam magamat igazán vonzónak. Nagyon örültem, amikor A mi kis falunkban szerepet kaptam, de több évad kellett hozzá, hogy Dórival összeérjek. Nehéz volt ezzel a karakterrel azonosulnom, de mostanra úgy érzem, hogy sokat alakult a dolog. A hétköznapokban én teljesen más személyiség vagyok, így érdekes leosztás volt ez számomra" - mesélte Ripli Zsuzsanna a JOY-nak adott korábbi interjújában.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások