.

A megújuló Coolon lesz újra látható a TV2 egykori népszerű sorozata

Írta: AJ | 2019. január 30. 19:34
Ma sajtótájékoztatón jelentette be az RTL Magyarország vezérigazgató-helyettese és programigazgatója, Kolosi Péter, hogy milyen műsorokkal várják a nézőket az RTL Klubon. A főadó kínálatának ismertetése után elárulta azt is, hogy megújul a Cool. A médiavállalat első számú sorozatcsatornáján újfajta módszer szerint kerülnek majd képernyőre a sorozatok, alkalmazkodva a megváltozott sorozatfogyasztási szokásokhoz.
Február 18-tól még inkább a sorozatrajongóknak kedvez a Cool. Hétköznap 11:30 és 20:30 között tömbösített formában a jelenleginél még több szériát láthatnak majd a nézők. A csatorna egyik újdonsága a TV2 egykori népszerű krimije, a Monk - A flúgos nyomozó lesz. A nyolc évadot megélt sorozatot 2005 és 2010 között vetítette a TV2, utánuk pedig képernyőre tűzte az azóta hazánkban megszűnt Universal Channel, valamint a VIASAT3 és a VIASAT6 is. Jelenleg azonban egyik tévéadón sem látható hazánkban. Február 18-tól viszont minden hétköznap 18:30-tól dupla részekkel jelentkezik majd a Coolon. A Monk után szinte minden hétköznap 20:30-tól más és más produkciók kerülnek képernyőre dupla epizódokkal. Hétfőnként a Doktor Murphy első évadát tűzi műsorra a csatorna. Keddenként a Halálos fegyver című szériát ismétlik meg az elejétől. Szerdán és csütörtökön a Dr. Csont, péntekenként pedig A mi kis falunk korábbi részeit láthatják a nézők. Éjszakánként a Gyilkos elméket vetítik. Az Amerikában hamarosan véget érő krimi 22:30-tól minden hétköznap két-két epizóddal jelentkezik majd, kivéve hétfőn és kedden, ekkor ugyanis A mi kis falunk egy-egy részét sugározzák. A február 18-tól megújuló Cool műsorrendje úgy lett kialakítva, hogy harmonizáljon az RTL Klub és az RTLII műsorainak kezdési időpontjaival.


További hírek

Megérkezett a TV2 új magyar sorozatának első beharangozó videója

Vasárnap új évaddal tér vissza az RTL Klub egyik főzős műsora

Jövő héten szünetre küldi az egyik legismertebb sorozatát az RTL Klub

Újabb műsorváltozás: az RTL fegyverével támad szombaton a TV2Hozzászólások