.

A legelső részétől megismétli az RTL Klub A mi kis falunkat

Írta: KTL | 2019. május 31. 20:15
Pár napja számoltunk be róla, hogy június 8-án, jövő szombaton 20 órakor lesz zárul le A mi kis falunk 3. évada, a 17. epizóddal az RTL Klubon. A sorozat 4. szezonját már berendelték, azonban leghamarabb ősszel érkezhet meg a csatornára. Úgy néz ki viszont, hogy a rajongók addig sem maradnak a Pajkaszeg lakói nélkül. Az RTL Klub ugyanis a nyár folyamán megismétli a sorozatot legkorábbi epizódjait.
Június 13-án újra képernyőre kerül A mi kis falunk első és második része. Innentől kezdve Magyarország legnézettebb szériájának első évada csütörtökönként 21:45-kor lesz újra látható. Azt egyelőre nem tudni, hogy csak az első héten vetítik dupla epizódokkal, vagy végig ilyen formában kerül majd képernyőre. Mivel A mi kis falunk első évada csak 8 részes, így feltételezhetően, utána az RTL Klub a másodikat is megismétli.

hirdetés

További hírek

Megint mi kis falunk maraton lesz a Coolon

A mi kis falunk maratont tart az egyik magyar csatorna

Kiderült, hogy tényleg szünetre megy-e A mi kis falunk 4. évada

15 év után új magyar napi sorozat indul a TV2-n

Folytatódik az egyik különleges magyar tévéműsor

Hol érdemes az interneten sorozatokat nézni?Hozzászólások