.

A legelső részétől megismétli az RTL Klub A mi kis falunkat

Írta: KTL | 2019. május 31. 20:15
Pár napja számoltunk be róla, hogy június 8-án, jövő szombaton 20 órakor lesz zárul le A mi kis falunk 3. évada, a 17. epizóddal az RTL Klubon. A sorozat 4. szezonját már berendelték, azonban leghamarabb ősszel érkezhet meg a csatornára. Úgy néz ki viszont, hogy a rajongók addig sem maradnak a Pajkaszeg lakói nélkül. Az RTL Klub ugyanis a nyár folyamán megismétli a sorozatot legkorábbi epizódjait.
Június 13-án újra képernyőre kerül A mi kis falunk első és második része. Innentől kezdve Magyarország legnézettebb szériájának első évada csütörtökönként 21:45-kor lesz újra látható. Azt egyelőre nem tudni, hogy csak az első héten vetítik dupla epizódokkal, vagy végig ilyen formában kerül majd képernyőre. Mivel A mi kis falunk első évada csak 8 részes, így feltételezhetően, utána az RTL Klub a másodikat is megismétli.


További hírek

Eredetileg másik színész játszotta volna A mi kis falunk egyik főszerepét

Gyereke született A mi kis falunk egyik főszereplőjének

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra? - 2. rész

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 2. évadra?


Hozzászólások