.

A héten új időpontban, visszatér az RTL Klub egyik magyar sorozata

Írta: KTL | 2019. november 13. 08:34
Szeptember legelső napján volt a Jófiúk premierje az RTL Klubon. A mi kis falunk készítőinek új vígjátéksorozata innentől 9 héten át, vasárnap esténként, a Házasodna a gazda után jelentkezett a csatornán. Kristófváros rendőrei az első hetekben közepes nézettséget hoztak, majd pár epizód után, minden héten már csak gyenge számokat tudtak produkálni. Végül a produkció október 27-én a 9. epizódja után szünetre vonult.
A pihenő oka független az eredményeitől. Az előző két hétvégén szombaton és vasárnap is X-Faktor ment az RTL Klubon, ugyanis a Tábor és a Mentorok háza adásai voltak láthatóak. Ezeknek azonban vége, a tehetségkutatóból most szombaton már élő adás következik, így a Jófiúk is visszatérhetnek a képernyőre. A sorozat november 17-én, most vasárnap folytatódik a 10. részével az RTL Klubon. Fontos változás azonban, hogy a korábbi 20:10 körüli kezdés helyett, mostantól jóval korábbra, 18:55-re kerül a sorozat kezdési időpontja.


További hírek

Nagyszerű hír érkezett a Drága örökösök rajongóinak

Nagy változás az RTL Klubon: új időpontba kerül a Barátok közt és A mi kis falunk

Külföldi tévétársaságot vásárol a TV2 Csoport

Szerdán sok magyar fél napig nem tud majd tévézni


Hozzászólások