.

A Drága örökösök és a Barátok közt sztárja érkezik A mi kis falunk 5. évadába

Írta: Spenger Dávid | 2020. szeptember 28. 15:39
Németh Kristóf 1999-ben tűnt fel először a Barátok köztben, az RTL Klub napi sorozatában az egyik legnépszerűbb karaktert, Kertész Gézát alakította. A színész 2012-ben távozott a Mátyás király térről, ahova két évvel később néhány epizód erejéig tért csak vissza. 2019-ben jelentették be, hogy Németh Kristóf hosszú kihagyást követően ismét napi sorozatban lesz látható, a Drága örökösök szereplőgárdájához csatlakozott. A mi kis falunk 5. évadának 3. része október 3-án, szombaton 20:00-kor lesz látható, melynek friss ajánlójából kiderült, hogy Németh Kristóf Pajkaszegre is ellátogat. A faluban a kedvcsináló alapján ismét filmforgatás lesz, így Kamarás Iván után újabb híresség látogat a településre.

hirdetés

További hírek

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása

Így nézett ki fiatalon A mi kis falunk egyik fontos színésze (fotók)

Rendhagyó, új reality indul az egyik magyar csatornán

Visszatér az egyik nagyon várt magyar sorozat az RTL Klubra


Hozzászólások