.

A Drága örökösök és a Barátok közt sztárja érkezik A mi kis falunk 5. évadába

Írta: Spenger Dávid | 2020. szeptember 28. 15:39
Németh Kristóf 1999-ben tűnt fel először a Barátok köztben, az RTL Klub napi sorozatában az egyik legnépszerűbb karaktert, Kertész Gézát alakította. A színész 2012-ben távozott a Mátyás király térről, ahova két évvel később néhány epizód erejéig tért csak vissza. 2019-ben jelentették be, hogy Németh Kristóf hosszú kihagyást követően ismét napi sorozatban lesz látható, a Drága örökösök szereplőgárdájához csatlakozott. A mi kis falunk 5. évadának 3. része október 3-án, szombaton 20:00-kor lesz látható, melynek friss ajánlójából kiderült, hogy Németh Kristóf Pajkaszegre is ellátogat. A faluban a kedvcsináló alapján ismét filmforgatás lesz, így Kamarás Iván után újabb híresség látogat a településre.


További hírek

Jó hír A mi kis falunk legnagyobb rajongóinak

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon


Hozzászólások