.

1 év után újra napi mi kis falunk ismétlés lesz esténként az RTL Klubon

Írta: Spenger Dávid | 2020. július 01. 10:53
Tavaly az RTL Klub számára gyengén sikerült a nyár eleje, ezért 2019. július 4-től minden hétköznap A mi kis falunk volt látható a csatornán. A falus produkciót a legelejétől ismételték, az első két évad nagy sikerrel ment, majd a harmadik szezon elképesztő nézettséggel került újra képernyőre. Most kiderült, hogy idén nyáron a negyedik etapot is naponta ismétlik majd, mely július 17-től lesz látható az RTL Klubon, minden hétköznap 20:55-kor. A pajkaszegiekről szóló sorozat így a TV2-s A Piramis ellen megy majd és a Jófiúk ismétlését váltja ebben az idősávban. A mi kis falunk 4. évada az eddigi leghosszabb, 18 részes volt, a legújabb, 5. szezont nemrég kezdték el forgatni a koronavírus-járvány által okozott kényszerszünet után.


További hírek

Jó hír A mi kis falunk legnagyobb rajongóinak

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon


Hozzászólások